Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oznamy

Aktuality

Zmena otváracích hodín pošty od 1. 11. 2017Vytlačiť
 


 
 

Priamy autobusový spoj Bolešov, Mäsna - Trenčín, Hasičská ul. a späťVytlačiť
 

Vážení občania,

Obec Bolešov Vám oznamuje, že na základe oznámenia Trenčianskeho samosprávneho kraja boli zaradené priame spoje na linke Bolešov – Trenčín, Hasičská ulica a späť v pracovných dňoch pondelok až piatok.

Odchod priameho spoja z Bolešov, Mäsna  je  6:48 s príchodom do Trenčín, Hasičská ul. 7:25.

Trasa spoja prechádza cez Novú Dubnicu.

 

Odchod priameho spoja z Trenčín, Hasičská ul. je  14:45 s príchodom do Bolešov, Mäsna   15:27.

Trasa spoja prechádza cez Novú Dubnicu, Nemšovú, konečná stanica Červený Kameň.

 

Tieto spoje sú zavedené s platnosťou od 1. 10. 2017, zatiaľ len na skúšobné obdobie 3 mesiacov, t.j. do 31. 12. 2017 s následným vyhodnotením jej opodstatnenosti.


 
 

UpozornenieVytlačiť
 

Obecný úrad v Bolešove na základe sťažnosti Regionálnej vodárenskej spoločnosti Vlára - Váh Nemšová upozorňuje občanov, ktorí sú už pripojení na kanalizáciu, že je prísny zákaz vypúšťania splaškových odpadových vôd z nehnuteľností cez kanalizačnú prípojku do verejnej kanalizácie. Verejnú kanalizáciu bude možné používať až po dokončení a skolaudovaní stavby. Budúci prevádzkovateľ musí najskôr s každým užívateľom uzatvoriť Zmluvu o odvádzaní odpadových vôd a vyzvať užívateľov kanalizácie, že ju môžu používať. Zatiaľ platí prísny zákaz používania verejnej kanalizácie. V prípade porušenia zákazu všetci užívatelia verejnej kanalizácie budú pokutovaní Regionálnou vodárenskou spoločnosťou Vlára - Váh Nemšová.


 
 

Kam s ojazdenými pneumatikamiVytlačiť
 

Vážení občania,

s blížiacim sa jarným obdobím k nám prichádza aj obdobie jarného upratovania a pre majiteľov motorových vozidiel aj obdobie prezúvania pneumatík. Každý z nich sa už pravdepodobne dostal do situácie, že bol donútený vymeniť svoje staré pneu za nové. A tu nám vzniká problém - Kam s takýmito starými použitými pneumatikami ktorých sa potrebujeme zbaviť? 

Ojazdená pneumatika nepatrí na zberný dvor obce ani na čierne skládky. Takéto pneumatiky máme možnosť odovzdať distribútorom pneumatík - pneuservisy, autoservisy, predajne pneumatík, predajne automobilov atď. - ktorí sú označení ako "Miesto spätného odberu pneumatík" a to úplne BEZPLATNE. Zoznam týchto zberných miest nájdete na webovej stránke eltma.sk v sekcii "Zberné miesta". 

 


 
 

Nenašli sa žiadne akcie


dnes je: 20.3.2018

meniny má: Víťazoslav, Klaudius

webygroup

Úvodná stránka